DOBROSTAN I SAMOPOCZUCIE W PRACY

Każdy z nas chce stworzyć szczęśliwe życie, zarówno to prywatne, jak i zawodowe. Doświadczanie well-beingu w miejscu pracy jest preferowane zarówno z perspektywy jednostki, zespołu, jak i i całej organizacji, ponieważ wpływa korzystnie na poczucie satysfakcji, poziom energii, aangażowania, jakość relacji w miejscu pracy i w życiu prywatnym. Od wielu lat well-being pracowników jest jednym z głównym obszarów zainteresowań organizacji, zaś dbałość o dobrostan pracowników stała się priorytetem wielu firm.

 

Dobrostan określa stan dobrego samopoczucia, uważności na siebie oraz innych, świadomości swoich potrzeb, własnego potencjału i zasobów do

radzenia sobie ze stresem i sytuacjami trudnymi.

 

Człowiek odczuwający well-being zna swoją wartość, jest zadowolony z życia, widzi sens swoich działań, świadomie buduje swoją odporność psychiczną, głębokie relacje oraz dba o zdrowie, zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym. Największy wpływ na poczucie naszego dobrostanu mamy my sami, ale znaczące dla niego są także oddziaływania głównych środowisk funkcjonowania, czyli pracy i rodziny.

 

Specjalizujemy się w psychologii pozytywnej, pozwalającej na podnoszeniu well-beingu (indywidualnego i zespołowego), naszym Uczestnikom „podrzucamy” użyteczne i opłacalne pozwalające dbać o samopoczucie i dobrostan (w pracy i nie tylko).

Przykładowe tematy
Regulacja stresu
Regulacja emocji
Well-being osobisty i zespołowy
Mental power menedżera
Sztuka szczęścia
Work-life balance
Psychologia pozytywna
KONTAKT

Matusz Hauk

mateuszhauk@psycho7.pl

tel. 792 171 716

Marta Kucharska – Hauk

MartaKucharska-Hauk@psycho7.pl

tel. 501 66 39 74

Olga Zwardoń – Kuchciak

olga.zwardon-kuchciak@psycho7.pl

tel. 693 741 990

Zainteresowało Cię Psycho7?
Chętnie porozmawiamy.