"Jakbym miała opisać w dwóch słowach naszą firmę byłoby to „przestrzeń do rozwoju” – zarówno dla osób, które biorą udział w naszych działaniach, jak i dla tych którzy tworzą Psycho 7. Tutaj nie można stać w miejscu, po prostu się nie da" (Olga)

„Dla mnie Psycho 7 to przede wszystkim ludzie – zarówno Ci najbliżsi, z którymi współtworzę firmę, jak i Ci, z którymi spotykam się w działaniach rozwojowych. Powstaje nam tu piękne perpetum mobile, bo nawzajem stymulujemy się do wzrostu z dbałością o potrzeby, emocje i autentyczność. Dlatego kończę webinary, szkolenia, konsultacje z wypiekami ekscytacji na twarzy i pomysłami na więcej.” (Marta)

Zależy nam, aby być Państwa partnerem i pomóc Wam w jak najlepszym rozwoju kompetencji Państwa pracowników. Z chęcią umówimy się na spotkanie lub wideokonferencję, aby lepiej się poznać, odpowiedzieć na pytania i wspólnie zastanowić się nad wyborem najlepszej opcji współpracy.

 

Po poznaniu Państwa potrzeb przygotujemy szczegółową ofertę, zawierającą programy szkoleniowe dla wybranych obszarów tematycznych, opis metod i formy realizacji szkoleń wraz z wyceną działań.